Veikla

Informacija

Išvyka į Kuršių Nerijos nacionalinį parką

   Vasara – puikus laikas keliauti ir pramogauti su draugais. Rugpjūčio 4,5,6 dienomis kartu su savo draugais -  Panevėžio vaikų dienos užimtumo centro bendruomene, susiruošėme  trijų dienų edukacinei – poilsinei išvykai į Kuršių Nerijos nacionalinį parką.

Skaityti daugiau...

Informacija

Draugystės pyragas

           Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla. – J. V. Gėtė.

Skaityti daugiau...

Informacija

     Šv. Velykų šventimas

Šventės visada yra laukiamos. O ypač Šv. Velykos, nes  jos pranašauja pavasarį.

Skaityti daugiau...

Informacija

Užgavėnės

Užgavėnės- gamtos žadinimo šventė. Storulis Lašininis ir išdžiūvėlis Kanapinis, žiema ir pavasaris, eina imtynių kuris kurį nugalės. Užgavėnių skanėstas- blynai, nesvarbu bulviniai ar miltiniai, su mėsa ar grybais.

Nors be sniego ir minusinės temperatūros, kalendorinę žiemą išvaryti pavyko – pilant lietui Kanapinis nugalėjo Lašininį, Gausybė blynų. Tikima, kad  per Užgavėnes gerai  pavalgius, sotus ir stiprus būsi visus metus. Prisitrukšmavom, pasilinksminom ir išvarėm žiemą iš kiemo.

I. Mikštienė ir A. Žukaitienė

 

Žiūrėti daugiau...

Informacija

Kaziuko mugėje

  Mūsų darbštieji ugdytiniai dalyvavo Kaziuko mugėje Panevėžio Ūkininkų turguje. Daug ir kruopščiai dirbę atvykome į mugę parodyti savo darbelius, pasidžiaugti savo geru darbu.

Skaityti daugiau...

Informacija

Šventė šeimynose

   Vasario 15 dieną ,,Smalsučių" ir ,,Bitučių" šeimynos paminėjo dvi šventes – Valentino dieną ir Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šventės metu vaikai prisiminė abiejų švenčių simbolius, dūko trispalvių balionų mūšyje. Aidėjo džiugus vaikų klegesys, veiduose neblėso šypsenos. Susėdę prie stalo vaikai vaišinosi trispalviu desertu, ledais. Šeimynos patalpas papuošė vaikų spalvinti piešiniai. 

Skaityti daugiau...

Informacija

       „ Viskas aplink mus, yra meilė ir iš meilės“

   Vasario 14 dieną  „ Bitučių“ šeimynoje vyko Šv. Valentino renginys. Prieš renginį šeimynos vaikai su socialinio darbuotojo padėjėja  šventiniam stalui paruošė balandėlius.

   Prie vaišių stalo skambėjo muzika, vaikai pasikeitė saldžiomis širdelėmis. Visą popietę jautėsi šventinė nuotaika, kiekvienas jautėsi mylimas. Šv. Valentino diena tai kupina draugiškumo, jaukaus budrumo jausmo.

      Socialinė darbuotoja  Irena Daunoravičienė.

Informacija

Gerai praleistas laikas

   Vasario 8 d. 5 vaikų globos namų ugdytiniai dalyvavo Panevėžio Vaikų dienos užimtumo centro organizuotame renginyje ,,Pokalbiai tarp vyrų‘‘.  Jaunuoliai kartu su centro savanoriais aptarė žmonių profesijas, sprendė profesijos ir karjeros testus, kurie skirti  asmeninių bruožų, gabumų, prioritetų pažinimui. Vėliau visi kartu kepė picas ir žiūrėjo filmą ,,Adomo obuoliai“.

  Socialinė pedagogė Ina Suščenko

 

Informacija

Svečiuose Panevėžio Evangelinės bažnyčios nariai

   Vasario 1 dieną globos namai pakvipo pyragais. Vaikai sulaukė svečių iš Panevėžio evangelinės bažnyčios. Pakvietę svečius į valgyklą, susėdome prie bendro didelio stalo.

Skaityti daugiau...

Informacija

Ankstyvosios intervencijos programa

    2019 m. gruodžio 5 d. 7 vaikų globos jaunuoliai baigė 10 val. trukmės Ankstyvosios intervencijos programą. Programos užsiėmimų metu jaunuoliai sužinojo apie priklausomybių vystymąsi, pagrindinius veiksnius bei aspektus, buvo supažindinti su rizikos bei apsauginiais psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo veiksniais, įgijo daugiau žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas.

   Socialinė pedagogė Ina Suščenko

Informacija

Projektas ,,Atrasiu save“

    Įgyvendinant projektinę veiklą buvo siekiama mažinti socialiai pažeidžiamų vaikų socialinę atskirtį, integruoti juos į visuomenę, atliepti užimtumo įvairovės poreikį skatinant išbandyti savo gebėjimus ir atrasti savo pomėgius įvairiose srityse, skatinti kūrybiškumą ir iniciatyvą, saugoti ir stiprinti fizinę ir psichinę vaiko sveikatą, lavinti vaikų socialinius įgūdžius. Buvo organizuojamos veiklos, kurių metu vaikai turėjo galimybę pakeisti aplinką, pažinti vis kitus žmones ir išmokti atsirinkti kas tinka ir patinka. Vaikai mokėsi suvokti ir valdyti savo emocijas, atsakingai priimti sprendimus, pozityviai kurti santykius su kitais. Netradicinės veiklos formos skatino vaikus nenuobodžiauti, žadino smalsumą, aktyvumą. Dalyvaudami įvairiose projekto veiklose vaikai turėjo galimybę pasirinkti sau įdomią ir patinkančią veiklą.

Skaityti daugiau...

Informacija

Būkite saugūs!

Pirotechnika 2019 12 1

 

Informacija

Eglutės įžiebimas Krekenavoje

   Gruodžio 7 – ąją dieną Krekenavos kultūros centras pakvietė vaikus į eglutės įžiebimo šventę. Vaikai klausėsi kalėdinio koncerto, šoko, dainavo kartu su zuikiu, klounu ir zuikučiais, atliko įvairias užduotis, sukosi rokenrolo sūkuryje, klausėsi Krekenavos bažnyčios klebono ir miestelio seniūno sveikinimų, nekantriai laukė Kalėdų senelio. 

Skaityti daugiau...

Informacija

                             Pyragų diena

  Lapkričio 6 – ąją dieną ,,Smalsučių" šeimyna pakvipo obuolių pyragu ir arbata. Pyragų diena – tai puiki galimybė visiems susiburti ir smagiai darbuotis virtuvėje. 

Skaityti daugiau...

Informacija

Socialinė akcija „ŽvejOK 2019“

 

  Mūsų globos namų auklėtiniai spalio 5 dieną dalyvavo jau penktoje socialinėje akcijoje „ŽvejOK 2019“. Visose vykusiose akcijose vaikai labai noriai,  aktyviai dalyvavo, susirasdavo naujų pažinčių, patirties. Šiais metais akcija vyko Linkuvos socialinės globos namų teritorijoje. Dalyvauti akcijoje mus pakvietė Panevėžio rajono tarybos narė Modesta Petrauskaitė. Šiemetinėje akcijoje taip pat dalyvavo ir seni pažįstami  mūsų draugai žvejai iš Panevėžio. Jie visose žvejybose padėdavo mūsų vaikams patarimais, praktine pagalba, buvo mūsų vadovai.

 

Skaityti daugiau...

Informacija

Susitikimas su Panevėžio Evangelinės bažnyčios nariais

Darganotą spalio 12 dieną Panevėžio rajono vaikų globos namų vaikus aplankė Panevėžio Evangelinės bažnyčios nariai.

Skaityti daugiau...

Informacija

Mokomės grybauti

  Po gerų lietų, sužinoję, kad daug dygsta grybų, nusprendėme važiuoti į mišką jų paieškoti. Kiekviena šeimyna delegavo po vieną grybautoją, kad visos šeimynos gautų grybų. Pasiėmę priemonių nuo erkių, kompasą išvykome į Šventybrasčio mišką grybauti.

Skaityti daugiau...

Informacija

Projektas „Sveikatos ir draugystės takeliu - 2“

 

  Rugpjūčio 19-22 dienomis vaikai vyko į Ignalinos rajone esančią sodybą prie ežero, siekiant įgyvendinti keletą pagrindinių projekto tikslų: stiprinti vaikų psichinę sveikatą, suteikti žinių apie draugystės sampratą, stiprinti savigarbą, ugdyti asmeninę kultūrą, gebėjimą dirbti grupėse, o taip pat suvokti kitų požiūrį į mus, bei gebėti atpažinti patyčias.

Skaityti daugiau...

Informacija

 Svečiuose Panevėžio Evangelinės bažnyčios nariai.

   Birželio 8 d. į vaikų globos namus  atvyko svečiai iš Panevėžio Evangelinės bažnyčios. Kartu atvyko ir gaisrininkas. Jis atsivežė gaisrininkų, gelbėtojų rūbus ir įrangą.

     Vaikai su svečiais žaidė krepšinį, įvairius judriuosius žaidimus. Svečiai surengė aukcioną, kuriame vaikai pirko prekes už laimėtus taškus žaidimuose.

     Prie vaišių stalo svečiai pasveikino pavasarį ir birželio mėnesį gimusius vaikus.

                                          

                                                   Socialinė darbuotoja  Irena Daunoravičienė.

Žiūrėti daugiau...

Informacija

Aštuoniolikmečių atsisveikinimas su namais.

    Kiekvienais metais iš vaikų globos namų į savarankišką gyvenimą išlydimi ugdytiniai. Šiemet namus paliko penki auklėtiniai. Kasmet vaikų išėjimas pažymimas švente.

     Išeinančius sveikino jaunesnieji vaikai, darbuotojai.

     Po trumpo koncerto visi vaišinosi arbata ir tortu. Ši diena vaikams ilgai liks prisiminimuose.

                                  Socialinė darbuotoja Irena Daunoravičienė.

 

Žiūrėti daugiau...

Informacija

TV3 Pavasariniai žiedai

    Balandžio 17 d. mūsų šaunieji vaikai suorganizavo renginį ,,TV3 Pavasariniai žiedai“. Renginyje aktyviai dalyvavo visa bendruomenė. Į svečius atvyko ir Panevėžio rajono savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Donata Jasiūnienė. Kartu žaidėme, atlikinėjome įvairias užduotis ir klausėmės vaikų atliekamų dainų. Dėkojame visiems už smagiai praleistą laiką ir Lukui, Svajūnui, Eimantui,  Miglutei ir Gabijai už muzikinius pasirodymus.

    Socialinė pedagogė Ina Suščenko

Skaityti daugiau...

   
© Panevėžio rajono vaikų globos namai